1 Temmuz 2011

Te allam ya..

    Yıllardır yazmadığımı biliyorum ve çok acayibim. hayatım iyi mi kötümü bilemiyorum o kadar çok şey oldu ki. hangi birini nasıl anlatsam..
    Evet. bi yerden başlıyorum işte. hani diyodum ya benim kafam karışık yok kıvırcık yok minikkuş falan diye. evet ben yaklaşık bir 20 gün önce minikkuştan tamamen ayrıldım. bu garibim çok kötü oldu.nasıl yalvarıyo bana dön çok kötüyüm diye. tabii ben de tık yok niye tonla arkadaşım var herkes etrafımda kıvırcık zaten emrime amade vaziyette ben de hiç takmıyorum bunu 
,
facebookumu falan açtım allaah ben bekarlığa daldım tabi çok mutluyum :D bu böyle ne kadar mı gitti bi 10 gün kadar. ha bu arada minikkuş bana bi mesaj attı.amcası ölmüş. ben o zor günlerin de bile yanında olmadım doğru düzgün iki gün konuştum sonra ilgilenmedim. bu bana mesaj attı sonra rahatsız etmiyorum değil mi tarzı ben de dedim yok olur mu öyle şey falan diye. o gün de o saatlerde annemle ve teyzemle yedinci caddedeyiz. konuşuyoduk bununla işte bu cuma arkadaşlarıyla buluşcakmış bana da gel dedi.ben de destur dedim ben gelmem biz ayrıyız dedim. o da işte olsun nolcak dedi. ben kabul etmedim tabi o zaman dedim başbaşa buluşalım dedim. e tamam hadi ne zaman ben dedim pazartesi kahvaltıya gidelim. iyi tamam hoş. aman bu bir mesaj attı oha of o ne nası duygusal nası fena ağla ağla yollarda öldüm. teyzeme okuttum o da ağlıyo iyice çıldırdık ailecek :D ben hariç bütün aile minikkuşçu, barış diye kafamda ötüyolar :D neyse ağlamalı mesajın olduğu gece bu gelcem diye tutturdu. saat 11 buçuk adam çıktı geldi. e tabi çok şaştım çünkü hayatta yapmaz bunu. neyse oturduk arabada nası yalvardı nası yakardı ağla ağla ikimizin de işi bitti. e noldu tabi biz barıştık :) 


    Kıvırcıkla bütün ilişkimi kestim tabi nolcaktı başka. arada bir arıyo soruyo aşkını ilan ediyo geri kapatıyo :D bunu bi arkadaşı var uğur onunla konuşuyorum aram da çok iyi çok tatlı biri :) minikkuşşun haberi yok doğal olarak.şu an allahıma şükür her şey çok güzel. minikkuş da baya değişti ve bütün sözlerini yerine getiriyor. hadi nazar değmesin dua edin bize. hala bi karışıklıktayım , umarım en kısa zamanda toparlanırız tam olarak.  hadi bana iyi aşklar size de hayatta başarılar.

2 yorum:

  1. ne demek, tabiki dualarımız seninle :)

    YanıtlaSil
  2. teşekkür ederim :) inanın çok ihtiyacım var :(

    YanıtlaSil

Benimle Paylaşın :)